Gyvenu taip

Kaip niekada nedrįsau svajoti... Namai - tai mano kampas, savas kvapas, savas raktas - baltas lapas naujai pradžiai.

Mano noras - MANO namai.

1 / 6
žemyn

Lėtas rytas

Galvoju, kada leidau sau patinginiauti su kavos puodeliu lovoje ir tobulai traškiu kroasanu? Kol už lango bunda naujas rytas ir šilti saulės blyksniai žaidžia ant sienų, namai man dovanoja tobulą ramybę.

Lėtas rytas Visinoriuose.

2 / 6

Mano kieme

Visinoriuose ypatinga aura lydi nuo namų slenksčio iki kiemo vartelių, tad nesinori išeiti kai čia yra ką veikti! Užtarnautų atostogų atvirukas tampa realybe: mylimiausias žurnalas supantis hamake, skruostus šildantys saulės spinduliai ir padus kutenanti šviežiai nupjauta kvepianti žolė.

Man įsigeidus - ypatingas laisvadienis Visinoriuose.

3 / 6

Svajok drąsiau

Jei daug svajoji - norai pildosi! O Visinoriuose jie pildosi 10 kartų greičiau ir stipriau. Čia tampu hedonistu, mylinčiu kiekvieną gyvenimo akimirką.

Mums tik pasvajojus - kitą dieną jau gyvename Visinoriuose.

Butai

4 / 6

Mano namai 25-60 m2 butai

Butai

Rūpestingai apgalvotinamai

„Lithome“ – rūpestingai apgalvoti namai. Įmonės patirtis statybų sektoriuje jau 8-eri metai. Savo veiklą pradėjusi nuo individualių namų ir kotedžų statybos, įgyvendino daugiau nei 50 išskirtinių namų projektų.

Įmonės išskirtinumas būsto rinkoje yra mažaaukštė statyba, tvirtos ir šilumą taupančios medžiagos, aukšti statybos kokybės standartai, lankstumas, tiesioginis bendravimas su klientu, atsižvelgiant į individualius jo poreikius, geriausias kokybės ir kainos santykis.

Kas nuveikta iki 2018 m:

  • Pastatyta 33 000 m2 gyvenamosios paskirties ploto

  • Virš 500 laimingai įsikūrusių šeimų!

  • Įgyvendintų projektų vertė 34 mln. €

Naujų namų link:
Lithome.lt