Gyvenu taip

Kaip niekada nedrįsau svajoti... Namai - tai mano kampas, savas kvapas, savas raktas - baltas lapas naujai pradžiai.

Mano noras - MANO namai.

1 / 6
žemyn

Lėtas rytas

Galvoju, kada leidau sau patinginiauti su kavos puodeliu lovoje ir tobulai traškiu kroasanu? Kol už lango bunda naujas rytas ir šilti saulės blyksniai žaidžia ant sienų, namai man dovanoja tobulą ramybę.

Lėtas rytas Visinoriuose.

2 / 6

Mano kieme

Visinoriuose ypatinga aura lydi nuo namų slenksčio iki kiemo vartelių, tad nesinori išeiti kai čia yra ką veikti! Užtarnautų atostogų atvirukas tampa realybe: mylimiausias žurnalas supantis hamake, skruostus šildantys saulės spinduliai ir padus kutenanti šviežiai nupjauta kvepianti žolė.

Man įsigeidus - ypatingas laisvadienis Visinoriuose.

3 / 6

Svajok drąsiau

Jei daug svajoji - norai pildosi! O Visinoriuose jie pildosi 10 kartų greičiau ir stipriau. Čia tampu hedonistu, mylinčiu kiekvieną gyvenimo akimirką.

Mums tik pasvajojus - kitą dieną jau gyvename Visinoriuose.

Butai

4 / 6

Mano namai 25-60 m2 butai

Butai

Rūpestingai apgalvotinamai

Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtu namo – pasirūpiname pastatų bei kiemo estetika, žaluma, saugumu, automobilių parkavimu, sandėliukais, liftais ir pan. Visuomet ieškome geriausios kainos ir kokybės santykio – garantuojame ilgaamžę kokybę bei ergonomiškus sprendimus. Nuoširdus darbas atsipirko – per 9 sėkmingo darbo metų, virš 700 laimingų šeimų jau apsigyveno mūsų sukurtuose namuose.

Kas nuveikta iki 2018 m:

  • Pastatyta 41 000 m2 gyvenamosios paskirties ploto

  • Virš 700 laimingai įsikūrusių šeimų!

  • Įgyvendintų projektų vertė 55 mln. €

Naujų namų link:
Lithome.lt

Džiaugiamės, kad Jus sudomino mūsų projektas, bet visi butai jau parduoti.
Projekte liko laisvų parkavimo vietų po namu. Dėl įsigijimo susisiekite su pardavimų atstovu Denisu, tel. +370 618 33732 arba el. p.: denisas@lithome.lt .
ŽIŪRĖTI KITUS PROJEKTUS